Informace o nás

  Historie firmy AUTO SUCHÝ se začala psát již v roce 1991, kdy jsme začali s vlastní výrobou tažných zařízení na všechna vozidla. Postupem času a změnou legislativy ohledně výroby a potřeby homologací k tažným zařízením jsme se stali regionálním zástupcem pro Jižní Čechy největšího světového výrobce, holandské firmy BRINK.
    Vzhledem k dalšímu rozvoji firmy a neustálému rozšiřování nabídky jsme dnes zástupci i dalších výrobců, jako například WESTFALIA a THULE. V nabídce máme ale i značky BOSAL, HOOK, ORIS, Vapol, Vamot, Profsvar.

    V roce 2004 jsme podepsali smlouvu o regionálním prodeji a montáži s největším českým výrobcem tažných zařízení,     firmouSVC Náchod a tím se nám daří uspokojovat většinu potřeb našich zákazníků, díky širokému sortimentu tažných zařízení mnoha značek a typů uchycení kulového čepu, na osobní, dodávková, terénní i nákladní vozidla.
    Všechna námi provedená tažná zařízení jsou homologována a schválena pro provoz v celé evropě.

    Dále se zabýváme prodejem a montáží střešních nosičů, nosičů kol na tažná zařízení a na páté dveře vozidel. Dále pak výměnou, prodejem a opravou výfuků značky BOSAL a WALKER, záručním i pozáručním servisem tažných zařízení a opravami přívěsných vozíků.

    Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem a profesionálnímu přístupu jsme získali certifikáty od výrobců tažných zařízení a registraci u ministerstva dopravy a spojů, což je nejen zárukou kvalitní a odborné montáže, ale zároveň náš zákazník šetří svůj čas a peníze, protože již nemusí absolvovat prohlídku na stanici technické kontroly, aby mu bylo tažné zařízení zapsáno do technického průkazu.


    Pokud tedy potřebujete tažné zařzení nebo výfuk pro své vozidlo, kontaktujte nás, nebo osobně navštivte v naší nové provozovně ve Vrátě u Českých Budějovic.

  Těšíme se na Vaši návštěvu..


TOPlist